Wowza Medya Sistemleri

Önde gelen medya sunucusu Wowza Media Sistemleri Türkiye dağıtımcısıyız.

  • slide

Share

Wowza Media Sistemleri, canlı video, canlı kayıt ve video sohbeti için güçlü bir altyapı sunan önde gelen medya sunucu şirketidir. Wowza, servis sağlayıcılarına, medya kuruluşlarına ve tüm organizasyonlara bilgisayar, cep telefonu veya ev TV'si gibi herhangi bir ekrana video dağıtımı konusunda yüksek performanslı medya sunucusu yazılımı sunmaya odaklıdır.

Endüstri Altın Standardı

Wowza teknolojisi, en iyi ve en hızlı akışları sunar; format üzerinde ince ayarlı kontrol, video kalitesi ve dağıtım seçenekleri sunar.

Canlı Yayına Girmek İçin Üretildi

Özellikle canlı akış performansı ve ölçeklendirme için tasarlanmış patentli Wowza yazılımını kullanarak güvenle akış yapın.

Güvenli Gelecek

Wowza teknolojisi, en yeni endüstri protokollerini, formatlarını ve kodekslerini destekler, böylece akışınızın bugün ve yarın için çalışacağına güvenebilirsiniz.

Komple Paket

Wowza, kodlama ve teslimattan API'lere ve yerel medya oynatıcı seçeneklerine kadar günümüzün video akışı eko sistemini güçlendirmek için eksiksiz bir platform sunmaktadır.

Tam kontrol

Akış altyapınızı güçlü API'ler ve size geniş kontrol sağlayan arayüz seçenekleriyle özelleştirebilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Akış

Wowza teknolojisi, hızın önemli olduğu uygulamaları güçlendirmek için üretilmiştir. Flash, RTMP ve HLS başarısız olduğunda, akıllı şirketler Wowza'yı seçer.

Herhangi bir cihaz

Herhangi bir cihaza, herhangi bir yerde, herhangi bir ölçekte, yüksek kaliteli canlı ve isteğe bağlı video ve ses akışını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz GoCoder SDK

Wowza GoCoder SDK, geliştiricilerin hızla iOS ve Android uygulamalarına canlı video eklemesini sağlar.


Bulut Yayın Akışı Hizmetleri

Kullanıcıdan kullanıcıya veya özel bir akış platformunun parçası olarak canlı yayın akışını destekleyen tüm kontrol seçeneklerinin sağlandığı bulut yayın akış hizmeti. Ücretsiz Wowza GoCoder SDK ile bütünleşiktir.

Yayın Akışı Sunucu Yazılımı

Tamamen özelleştirilebilir bir yazılımla lokal vyae bulutta canlı ve isteğe bağlı akışı sağlamak için indirilebilir medya sunucusu. Ücretsiz Wowza GoCoder SDK ile bütünleşir.

Facebook Canlı Yayını

Profesyonel yayıncıların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış, yayın kalitesinde, Facebook Live'da güvenilir akış sağlar.

Wowza GoCoder SDK

Kullanıcıların ilgisini artırmak için geliştiricilerin canlı videoyu herhangi bir iOS ve Android uygulamasına entegre etmesini sağlar.

Wowza Oynatıcı

Optimize edilmiş, HD kalitesinde video ve ses deneyimleri sunmak için uyarlanabilir bit hızlı HTML5 oynatıcısı.

Wowza CDN

Her boyuttaki global izleyiciye ulaşmak için akışlarınızı kolayca ve güvenilir bir şekilde ölçeklendirin.

Diğer proje,ürün veya servislere bakınız