Wowza Medya Sistemleri

Önde gelen medya sunucusu Wowza Media Sistemleri Türkiye dağıtımcısıyız.

Wowza Media Sistemleri, canlı video, canlı kayıt ve video sohbeti için güçlü bir altyapı sunan önde gelen medya sunucu şirketidir. Wowza, servis sağlayıcılarına, medya kuruluşlarına ve tüm organizasyonlara bilgisayar, cep telefonu veya ev TV'si gibi herhangi bir ekrana video dağıtımı konusunda yüksek performanslı medya sunucusu yazılımı sunmaya odaklıdır.

Endüstri Altın Standardı
Wowza teknolojisi, en iyi ve en hızlı akışları sunar; format üzerinde ince ayarlı kontrol, video kalitesi ve dağıtım seçenekleri sunar.

Canlı Yayına Girmek İçin Üretildi
Özellikle canlı akış performansı ve ölçeklendirme için tasarlanmış patentli Wowza yazılımını kullanarak güvenle akış yapın.

Güvenli Gelecek
Wowza teknolojisi, en yeni endüstri protokollerini, formatlarını ve kodekslerini destekler, böylece akışınızın bugün ve yarın için çalışacağına güvenebilirsiniz.

Komple Paket
Wowza, kodlama ve teslimattan API'lere ve yerel medya oynatıcı seçeneklerine kadar günümüzün video akışı eko sistemini güçlendirmek için eksiksiz bir platform sunmaktadır.

Tam kontrol
Akış altyapınızı güçlü API'ler ve size geniş kontrol sağlayan arayüz seçenekleriyle özelleştirebilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Akış
Wowza teknolojisi, hızın önemli olduğu uygulamaları güçlendirmek için üretilmiştir. Flash, RTMP ve HLS başarısız olduğunda, akıllı şirketler Wowza'yı seçer.

Herhangi bir cihaz
Herhangi bir cihaza, herhangi bir yerde, herhangi bir ölçekte, yüksek kaliteli canlı ve isteğe bağlı video ve ses akışını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz GoCoder SDK

Wowza GoCoder SDK, geliştiricilerin hızla iOS ve Android uygulamalarına canlı video eklemesini sağlar.

Önde gelen medya sunucusu Wowza Media Sistemleri Türkiye dağıtımcısıyız.