Yaşlı Bakım Tesisleri için Akıllı Çözümler: Mobil Cihaz Yönetimi

Büyüklerimize sunabileceğimiz en iyi bakım seçeneği nedir? Evde hizmet veren özel bakım uzmanları mı yoksa yaşlı bakım tesisleri mi? Evde bakım sağlayan uzmanların aileye oluşturduğu maliyet bazı bütçeleri aşabiliyor, bu sebeple genelde bakım tesisleri tercih ediliyor. Ayrıca, bu tercihin bir başka sebebi de, evde yalnızlık çekmektense bir topluluğun parçası olmak.

Dolayısıyla, bu tesislere olan yönelim arttıkça, buralarda çalışanların üzerine düşen sorumluluklar oldukça ağırlaşıyor. Halbuki; büyüklerimize bakım sağlayan bu değerli emekçilerin omuzlarındaki yük, teknolojinin yardımıyla oldukça hafifletilebilir. İşverenler, tesislerinde dijital çözümleri benimsemeyi tercih ederek, huzurevi sakinlerine sundukları hizmet kalitesini ve çalışanlarının çalışma koşullarının kalitesini rahatlıkla arttırabilirler.

Yaşlılar için bakım evlerinde iş ve hizmet kalitesini büyük ölçüde arttıracak dijital çözümlerden biri, personelinize mobil cihazlar sağlamak ve akıllı mobil cihaz yönetimi çözümlerini kullanmaktır. İşte MobiVisor size bu çözümü sunuyor!

MobiVisor ile Neler Yapabilirsiniz?

· Dilediğiniz uygulamayı tüm cihazlarınıza uzaktan yükleyebilmeniz mümkün. Örneğin, çalışanlarınız vardiyalarına başladıklarındamola verdiklerinde ve vardiyayı bitirdiklerinde sizi bilgilendiriyorlarsa ve bunun için bir uygulama kullanıyorsanız, çalışanlarınızın her birinin bu uygulamayı yüklemiş olduğundan emin olabilirsiniz.

· Çalışanlarınıza dağıttığınız tüm cihazların GPS verilerini takip edebilir ve belirli lokasyonlardan çıkarıldığında cihazı kilitleyebilirsiniz. (Lütfen bunun tamamen isteğe bağlı olduğunu ve yalnızca istendiğinde etkinleştirildiğini unutmayınız.)

· Çalışanlarınıza, tesislerinizde konaklayan bireylerin günlük ilaçlarını, takviyelerini ve yemeklerini verme zamanının geldiğini hatırlatmak için bir bildirim planı oluşturabilirsiniz.

· Gerektiğinde teknik destek sağlayabilirsiniz. Bilişim Teknolojileri uzmanı tarafından cihaza uzaktan, anında bağlanılabilir, böylece yardım gerektiğinde cihazın farklı bir konuma götürülmesine gerek kalmaz ve hem lojistik maliyetlerinden hem zamandan tasarruf edilir.

· Belirli saatlerde belirli uygulamaların kullanımını devre dışı bırakabilirsiniz. Örneğin, sosyal medya uygulamalarının ve oyunların kullanımını sadece mola saatlerinde etkinleştirebilirsiniz.

· Güvenlik endişeleri nedeniyle kamera ve mikrofonun belirli yerlerde kullanımını devre dışı bırakabilirsiniz.

· SIM kartın değiştirilmesi / çıkarılması veya cihazdan tarafınıza gönderilen verilerin sahte olması durumunda uyarı alabilirsiniz.

Bütün bunlara ek olarak, MobiVisor’ın sadece personel için değil, huzurevi sakinleri için de kullanılabileceğini lütfen unutmayın. Güvenli bir şekilde, bulunmaları gereken yerde bulunduklarından emin olmak ve ilaçlarını almalarını hatırlatmak istiyorsanız, MobiVisor sizlere yardımcı olabilir. Ve elbette, anlık ve uzaktan sağlanabilen teknik destek, büyüklerimiz söz konusu olduğunda çok kullanışlı olabilir!

Kısaca bahsettiğimiz MobiVisor projemiz, yüksek özelleştirilebilirliği sayesinde tüm bu bahsettiklerimize ek olarak birçok başka ihtiyaç ve talebinizi karşılayabilmektedir. Daha fazla bilgi sahibi olmak ve ücretsiz demonuzu başlatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.